РОЗКЛАД
проведення весняної екзаменаційної сесії
ХТ-20-1, ХТ-20-2, ХТ-20-3, ХТ-21-4
ОБ-20-1
ПТБ-20-1, ПТБ-21-2
ХТ-22-3
ХТ-22-1с
ПТБ-22-1с
РС-20-1, РС-21-2, ГС-20-1
М-21-1, М-22-1
Р О З К Л А Д
проведення весняної
екзаменаційної сесії в групах ІІ та ІІІ курсів денної форми
навчання відділення «Харчових технологій», спеціальності 181
«Харчові технології»
№
з/п |
Предмети |
ХТ-20-1 |
ХТ-20-2 |
ХТ-20-3 |
ХТ-21-4 |
1 |
Устаткування закладів ресторанного господарства |
27.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
28.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
29.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
11.04.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.103 |
2 |
Процеси та апарати
харчових виробництв |
23.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
24.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
25.03.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
07.04.2023
Наталія ЗУБЧЕНКО
Ауд.205 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення
весняної екзаменаційної сесії в групі ІІІ курсу денної форми
навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за освітньою
програмою «Бухгалтерський облік»
№
з/п |
Назва предмету |
ОБ-20-1 |
1 |
Фінансовий облік |
07.05.2023
Наталія ПОНОМАРЕНКО
ауд. 207 |
2 |
Економічний аналіз |
09.05.2023
Ольга ЛУШНІКОВА
ауд. 302 |
3 |
Інформаційні системи і технології в обліку |
12.05.2023
Олена ЄГОРОВА
ауд. 302 |
4 |
Облік і звітність у бюджетних організаціях |
04.05.2023
Калина БАБІНСЬКА
ауд. 304 |
5 |
Контроль і ревізія |
17.05.2023
Юлія МОРОЗОВА
ауд. 304 |
6 |
Податкова система |
15.05.2023
Калина БАБІНСЬКА
ауд. 207 |
7 |
Захист курсової роботи |
03.05.2023
Наталія ПОНОМАРЕНКО
ауд. 207 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення весняної
екзаменаційної сесії в групах ІІІ курсу денної форми навчання
спеціальності 076
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньою
програмою "Товарознавство та комерційна діяльність"
№ з/п |
Назва предмету |
ПТБ-20-1 |
ПТБ-21-2 |
1 |
Товарознавство непродовольчих товарів |
27.04.2023
Наталія КОНСТАНТІНОВА Ауд. 402 |
20.04.2023
Наталія КОНСТАНТІНОВА Н.В./Ауд. 402 |
2 |
Бухгалтерський облік |
08.05.2023
Наталія ПОНОМАРЕНКО Н.В./Ауд. 207 |
28.04.2023
Наталія ПОНОМАРЕНКО Н.В./Ауд. 207 |
3 |
Основи менеджменту |
06.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР./Ауд. 206 |
02.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР/Ауд. 206 |
4 |
Економіка торгівлі |
30.04.2023
Ольга ЛУШНІКОВА Ауд. 302 |
24.04.2023
Ольга ЛУШНІКОВА Ауд. 302 |
5 |
Основи охорони праці |
03.05.2023
Людмила ЛОПАТІНА Ауд. 205 |
|
6 |
Товарознавство продовольчих
товарів |
10.05.2023
Ірина ОСАДЧА Ауд. 307 |
|
7 |
Захист курсової роботи |
26.04.2023
Тетяна ЗАХАРЧЕНКО Ауд. 307 |
|
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення літньої екзаменаційної сесії
в групі І курсу відділення Харчових технологій, спеціальності181
«Харчові технології»
за освітньою програмою «Виробництво харчової продукції»
№
з/п |
Предмети |
ХТ-22-3 |
1 |
Загальна хімія |
05.05.2023
Євгеній ПОЗНЯК
Ауд. 409 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення весняної екзаменаційної сесії в групі І курсу денної
форми навчання, спеціальності 181 «Харчові технології» за
освітньою програмою «Виробництво харчової продукції»
№
з/п |
Назва предмету |
ХТ-22-1с |
1 |
Іноземна мова (за професійним спрямуванням) |
20.04.2023
Алла КРАСИЛИЧ
ауд. 401 |
2 |
Організація виробництва в закладах ресторанного
господарства |
24.04.2023
Ніна ЛИСЕНКО
ауд. 114 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення весняної
екзаменаційної сесії в групі І курсу денної форми навчання
спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова
діяльність» за освітньою програмою
«Товарознавство та
комерційна діяльність»
№
з/п |
Назва предмету |
ПТБ-22-1с |
1 |
Товарознавство непродовольчих товарів |
15.05.2023
Наталія КОНСТАНТИНОВА
ауд. 402 |
2 |
Основи менеджменту |
11.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР
ауд. 206 |
3 |
Економіка торгівлі |
08.05.2023
Ольга ЛУШНІКОВА
ауд. 302 |
4 |
Комерційні процеси та апарати |
04.05.2023
Ірина БІЛА
ауд. 309 |
5 |
Захист курсової роботи |
03.05.2023
Ірина БІЛА
асистент Олена ХОМЯК
ауд. 309 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення весняно-літньої екзаменаційної сесії в групах ІІ та
ІІІ курсу денної форми навчання
відділення 241
«Готельно-ресторанної справи» за освітньою програмою
«Ресторанне
обслуговування, Готельне обслуговування»
№ з/п |
Предмети |
РС-20-1 |
РС-21-2 |
ГС-20-1 |
1 |
Основи менеджменту |
15.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР
ауд. 206 |
10.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР
ауд. 206 |
|
2 |
Організація обслуговування |
12.05.2023
Ольга ЗАІКА
ауд. 404 |
|
|
3 |
Технологія приготування їжі |
17.05.2023
Людмила ЄНІНА
Ауд 114 |
|
|
4 |
Барна справа |
|
05.05.2023
Ольга ЗАІКА
ауд. 404 |
|
5 |
Організація і технологія обслуговування в закладах
ресторанного господарства |
|
|
23.06.2023
Ольга МАРТИНОВИЧ
Ауд.404 |
6 |
Захист курсової роботи |
11.05.2023
Ольга ЗАІКА
асистент Лариса МАКАРЕНКО ауд. 404 |
|
|
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30
Р О З К Л А Д
проведення
весняної екзаменаційної сесії в групі І та ІІ курсу денної форми
навчання спеціальності 073 «Менеджмент» галузь знань
07«Управління і адміністрування»
№
з/п |
Назва предмету |
Дата, місце проведення іспитів |
М-21-1 |
М-22-1 |
1 |
Статистика |
25.05.2023
Ольга ЛУШНІКОВА ауд 302 |
|
2 |
Управління персоналом |
03.06.2023
Валентина ГАЛЯМАР ауд 206 |
|
3 |
Економічний аналіз |
29.05.2023
Ольга ЛУШНІКОВА ауд 302 |
|
4 |
Трудове право |
07.06.2023
Ольга ПІНЧУК ауд 306 |
|
5 |
Основи менеджменту |
|
20.05.2023
Валентина ГАЛЯМАР ауд 206 |
6 |
Історія України та культурологія |
|
23.05.2023
Юлія ЙОРЖ ауд 310 |
7 |
Комерційні процеси та операції |
|
26.05.2023
Ірина ОСАДЧА ауд 307 |
Консультації напередодні о
15.00
Початок іспитів о 9.30