Події

 

Майстер-клас «Універсальний інструмент Canva»

 

17 жовтня 2023 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу відбулося засідання Школи інформаційної компетентності для викладачів (керівник Лілія Бєла) у формі майстер-класу на тему «Універсальний інструмент Canva».

 

 

Створення презентацій, інфографік, плакатів, відеоконтенту є необхідною навичкою сучасного викладача, особливо в умовах дистанційного навчання. Серед широкого вибору онлайн-інструментів для графічного дизайну великою популярністю користується програма Canva, яка містить в собі велику бібліотеку зображень, шрифтів, шаблонів та ілюстрацій і дозволяє створювати якісний візуальний контент.

 

Учасники зустрічі закріплювали практичні навички створення дизайну проєктів презентацій та відео, налаштовували візуальні ефекти об’єктів, підбирали кольорові палітри для зображень і тексту, редагували звук, ділилися доступом до своїх робіт та демонстрували їх. Також викладачі коледжу обмінювалися досвідом використання сервісу Canva при викладанні своїх дисциплін.

 

Майстер-клас додав практичних навичок у скарбничку знань кожного учасника та надихнув на роботу з новими творчими проектами.

 

зміст

 

 
 

© 2007-2023

КФК ТГРБ