Події

 

Лінгвістичний вояж «Розмаїття європейських мов»

 

Вже не перший рік, як 26 вересня весь світ відзначає день Європейських мов, який було проголошено у 2001році Радою Європи за підтримки Європейського Союзу. Тож студенти коледжу не залишились осторонь цієї події.

 

27 вересня 2023 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу в рамках роботи гуртка «Ерудит» (Ольга Федорова та Алла Красилич) був проведений онлайн лінгвістичний вояж «Розмаїття європейських мов» для студентів І курсу до Європейського дня мов.

 

 

Захід мав на меті знайомство з особливостями фонетики, лексики, семантики та мовленнєвих традицій і звичаїв європейських країн. Студенти мали можливість перевірити свої знання з різних галузей – культурології, географії, філології.

Кмітливі, наполегливі, завзяті та азартні першокурсники швидко справилися з запропонованими завданнями.

Винахідливими, креативними, завзятими та віртуозними були студенти всіх груп і як результат, маємо наступні перемоги в номінаціях:

 

«Міцний горішок» - ОБ-23-1;

«Єврозавзятість» - ГС-23-1;

«Потужна енергетика» - ХТ-23-1;

«Ерудити» - ПТБ-23-2

«Сильні духом» - ХТ-23-2;

«Хвиля позитиву» - РС-23-2;

«Непереможні» - РС-23-1;

«Єврознайки» - ПТБ-23-1, ХТ-23-3

 

Європейський день мов у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця! Наша держава сьогодні бореться за свободу всієї Європи, частиною якої вона завжди була, є і буде.

 

Ми вдячні європейським країнам за підтримку та допомогу Україні в такий складний для час. Тож хай наша країна розвивається та процвітає разом із Європейськими країнами. Все буде Україна!

 

  

 

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ