Про коледж

Абітурієнту

Спеціальності

Матеріальна

база

Громадська

приймальня

Події в коледжі

Циклові

комісії

Публічна

інформація

Міжнародні

відносини

Самоврядування

 

50042, м. Кривий Ріг, вул. Віктора Оцерклевича (раніше - Курчатова), 13 

зуп. транспорту "Ювілейна" або "Кінотеатр  Юність". Телефон: (0564) 94-74-20

e-mail: kdketnet@gmail.com

 

Міжнародні відносини

 

З 2012 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу сформовано чітку систему міжнародної мобільності здобувачів освіти. На сьогодні КФКТГРБ тісно співпрацює із закладами освіти Великої Британії, Федеративної Республіки Німеччина, Фінляндії та інших країн з метою найбільш оптимального формування кваліфікованих фахівців.



Ділимось позитивним досвідом

 

Представники Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу поділилися позитивним досвідом формування системи міжнародної академічної мобільності у ЗФПО на шпальтах газети «Освітня траєкторія» (Випуск 9, жовтень 2023 року), що видається Цетром вищої та фахової передвищої освіти.

Повна версія газети доступна за посиланням:

    Посилання

 


Міжнародні відносини 2023р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародні відносини 2020р.

 

 

З початку 2019 р. було укладено договір з новою базою практики на території Республіки Болгарія – комплексом відпочинку «Sunrise All Suites Resort» на узбережжі міста Обзор. Першопрохідцями стали 18 студентів – учасників молодіжного загону «Сонячний берег», за спеціальністостями «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа». Протягом літнього періоду під контролем майстра в/н вони освоювали ази наступних професій: кухар, офіціант, бармен, а ще оздоровлювались в мальовничому місті на березі Чорного моря. Всі студенти набули цінний досвід самостійного професійного становлення на сучасному європейському підприємстві та повернулись до рідного міста справжніми спеціалістами.

 

 

29 січня 2020 року студентська делегація Криворізького державного комерційно-економічного технікуму на чолі з директором Резниченко Н.М. та завідувачем навчально-виробничою практикою Макаренко Л.М. в рамках освітньої програми «Еразмус+» вирушили на гостину до Республіки Польща, на запрошення від імені керівництва м. Забже та Забжеського відділу освіти. В рамках робочого візиту делегація взяла участь в урочистій події міста – святі «Полонез випускників», під час якого відбулась офіційна зустріч з представниками влади та пані президентом міста Забже.

 

Для наших студентів польською стороною були організовані екскурсії до старого міста Катовіце та до польських освітніх закладів, які готують фахівців споріднених спеціальностей. На базі одного з коледжів студенти взяли участь у дружньому конкурсі-змаганні із приготування українсько-польських страв.

 

 

В рамках візиту також відбулась ділова зустріч – знайомство із керівництвом сучасного підприємства готельно-ресторанного сервісу, яке виявило бажання співпрацювати з технікумом як європейська база практики. Це сучасний готельно-ресторанний комплекс «Skala», який знаходиться на узбережжі Балтійського моря, в місті Rowy (Республіка Польща).

 

Після ознайомлення з умовами проходження практики на підприємстві, КДКЕТ оформив договірні відносини з готелем та планується вже цього літнього сезону організувати виробниче навчання для студентів спеціальностей: «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології».

 

 


Міжнародні відносини 2019р.

 

Співпраця з керівниками бази практики відпочинкового комплексу «Wrzos»

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум вже 5 років поспіль продовжує роботу в напрямку міжнародного співробітництва з Республікою Польща,чим надає унікальну можливість своїм студентам пройти виробничу практику в європейській країні, отримати новий досвід для формування професійних навичок та вмінь.

 

Взаємна співпраця з керівниками бази практики – відпочинкового комплексу «Wrzos», виконання щорічно всіх умов договору дало змогу побудувати дружні партнерські відносини на тривалий час.

 

В листопаді 2018р. польські партнери – Сабіна Кліх та Петр Щегиельські відвідали урочистості з нагоди ювілею технікуму, а керівництво технікуму організувало теплий та пізнавальний прийом для шанованих гостей. З відповідним візитом до Республіки Польща було запрошено представників КДКЕТ для ознайомлення з особливостями польської освіти та розширення партнерських зв’язків.

 

Згідно з рішенням адмінради, в січні 2019р. завідувач навчально-виробничої практики Макаренко Л. М. за польським запрошенням відвідала місто Забжа з метою поглиблення напрямку міжнародної співпраці, ознайомлення з системою організації практики навчальних закладів Польщі та обміну досвідом. В рамках візиту відбулись різноманітні зустрічі – з начальником відділу освіти міста Забжа, з керівниками спілки «Центру непереривної практичної освіти», які організували пізнавальну екскурсію на навчальний спеціалізований комплекс для відпрацювання практичних навичок польськими студентами споріднених спеціальностей.

 

 

Президент міста Забжепані Малгожати Маньки Шулік запросила взяти участь у заходах на святі 100 днів до закінчення навчання, який відбувся на Варшавському плацу міста, родзинкою програми був танок Полонез у виконанні 700 учнів.

 

 

Підсумком візиту стала пропозиція відділу освіти щодо спільної участі в гранді за програмою «Еразмус+» - можливість співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами і викладачами. Участь у програмі надає можливість вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти в нашому закладі як для студентів, так і для викладачів, модернізувати освітні програми, запровадити нові методики викладання і навчання.

 

 

Сподіваємось, цей важливий етап стане потужним трампліном для здійснення сміливих мрій наших студентів та блискучого майбутнього нашого закладу.

 


 

Міжнародні відносини 2018р.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум невпинно продовжує роботу в напрямку міжнародного співробітництва з Республікою Польща, чим надає унікальну можливість для своїх студентів, пройти частину річного об’єму практичного навчання в Європейській країні, отримати новий досвід, який без сумніву знадобиться для формування професійних навичок та вмінь.

 

18 квітня 2018 року був відкритий четвертий сезон співпраці з польським підприємством Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (м. Колобжег), який розпочався від’їздом до республіки Польща першої групи студентів для проходження технологічної практики.

 

 

Друга група вирушила в дорогу 19 травня, спочатку до славетного міста Львів, де для наших студентів була організована цікава та пізнавальна екскурсія містом. Вже через добу волонтерський загін з’єднався на базі практики, загалом 43студенти.

 

 

Разом зі студентами були запрошені на роботу наші випускники, які пройшли практику минулого року і зараз, як наставники, сприятимуть професійному становленню теперішніх практикантів.

 

Польські партнери, стабільно виконуючи всі умови договору, надали все необхідне для комфортного проживання та освоєння професійних навичок.

 

 

Сподіваємось, цей важливий етап життя і навчання стане потужним трампліном для кожного студента та випускника у здійсненні сміливих мрій та втіленні блискучих кар’єрних планів.


Літній виїзний загін до республіки Польща 2017р.

 

З початку навчального року відділенням навчально-виробничої практики традиційно почалась проводитись робота в напрямку створення літнього виїзного загону до республіки Польща. Відмінною особливістю цього року є створення проекту волонтерського загону «Wrzos». Було проведено моніторинг та виявлення перспективного контингенту, створені презентації для інформаційної роботи, проводились збори в групах, організовані умови для вивчення польської мови студентами, оформлення виїзних документів, отримання необхідних навичок і знань. Всі учасники загону склали іспит з польської мови та отримали відповідний сертифікат. Та з початком технологічної практики вирушили до європейської країни в супроводі керівників та випускників технікуму.

 

 

 

В рамках плану роботи проекту польські партнери запропонували проведення низки майстер-класів із запрошенням провідних фахівців не тільки з Польщі, а й з Німеччини. Волонтерський загін ( в складі 40студентів) успішно освоює європейський простір, вже проведений перший із запланованих майстер-класів німецьким шеф-кухарем.

 

 

 

Студенти на європейському підприємстві отримують безцінні знання та навички, великий досвід та самостійне становлення на різних технологічних процесах, відповідно до кваліфікації, а також оздоровлюються на свіжому морському повітрі.

 

 

 

 


Технологічна практика під час літнього трудового семестру 2016р.

 

В жовтні місяці, з великим багажем досвіду нових навичок та вмінь, приступили до занять студенти ІV курсу груп ВХП - «Виробництво харчової продукції» та ГО – «Готельне обслуговування», які повернулись з Польщі. За період протягом в півроку вони проходили технологічну практику під час літнього трудового семестру в європейській країні. Це був не простий період професійного становлення, набуття відповідальності та самостійності. Студентському трудовому загону з 41-го студента технікуму довелося швидко дорослішати та здобувати досвід на своєму першому робочому місці і приймати самостійні рішення у різних робочих ситуаціях. Тож практиканти не розгубились і довели, що вони гідні своєї Альма-матер та, як і студенти минулого року, отримали подяки та нагороди.

 

Завдяки договору міжнародного співробітництва з базою відпочинку «Вжоз – Надморський Рай» втілюються мрії багатьох студентів як в професійному становленні, так і в можливості потрапити до європейської держави, а також отримати гідну оплату своєї праці.

 

 

Окрім керівників технологічної практики, в Польщу поїхали на стажування 11 випускників технікуму, які теж допомагали набувати досвід нашим практикантам та освоюватись в незнайомій країні. Якщо в минулому році на польському підприємстві працювало лише 17 наших студентів, то у цьому році в їх розпорядження були запропоновані роботодавцем майже всі вакансії, що надало змогу брати участь в кожному технологічному процесі на базі відпочинку.

 

 

Освоювались процеси готельного обслуговування: зустріч та розміщення гостей, підготовка та оснащення номерів «під ключ», робота на складі, оформлення необхідної документації.

 

 

Студенти груп ВХП приймали участь в технології приготування різноманітних страв, в тому числі і кондитерських виробів, у підготовці та проведені різних видів обслуговування відпочиваючих та свят на замовлення (шведська лінія, банкети, фуршети), в приготуванні страв та обслуговуванні гриль-бару та таверни.

 

 

 

Роботодавці, як і в минулому році виконали всі умови договору – надали безкоштовно житло та повноцінне харчування, компенсували проїзд до бази відпочинку, всі студенти отримали заробітну плату та премію в різному обсязі, в залежності від ставлення до праці.

 

 

По завершенню трудового семестру на честь наших студентів був влаштований банкет за рахунок підприємства, з дискотекою та феєрверком, під час якого кожен студент отримав від власника іменний сертифікат міжнародного зразку за своєю професією. Керівництво відмітило роботу наших студентів грамотами та подяками, а в якості заохочення подарували технікуму електричну промислову м’ясорубку, духову шафу для випікання піци та паро - конверторну піч.

 

 

На майбутнє польські партнери мають намір продовжувати співпрацю та підписати нову угоду на наступний рік. С початку навчального року, відділення виробничої практики розпочало заходи з моніторингу та виявлення перспективного контингенту серед студентів ІІ, ІІІ курсу щодо створення студентських трудових загонів та їх підготовки.

 


2015 - 2016 н.р.

 

УВАГА! Ось і настала довгоочікувана подія! Криворізький державний комерційно-економічний технікум продовжив впевнену ходу назустріч новим стандартам, успішно інтегруючи молодь у європейський простір.

 

Так у 2015-16 н.р., для проходження технологічної практики на території республіки Польща, біля міста Колобжег, в комплексі відпочинку «Надморський рай» на узбережжі Балтійського моря, були обрані найкращі студенти технікуму за спеціальностями «Виробництво харчової продукції» та «Готельне обслуговування». В минулому році на цьому підприємстві перші міжнародні ластівки – 17 студентів КДКЕТ, успішно освоювали європейські терени, зумівши зарекомендувати себе як вправних, здібних фахівців.

 

Цього навчального року зроблено більш впевнений вагомий крок у студентське професійне майбуття – трудовий загін, в складі 41 студента, відправився підкорювати європейський простір. Відбуття до омріяних місць проходило у два етапи – 10 і 26 квітня 2016 року.

 

Певні труднощі очікують на наших мандрівників в іншій країні без друзів, рідних та звичного спілкування. Але рідна альма-матер доклала всіх зусиль, щоб вони відчували себе комфортно – це і вигідні умови договору, укладеного між Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом та базою практики Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos – Nadmorski Raj», і посилений курс з вивчення польської мови, якою більшість студентів оволоділа на високому рівні, і юридичні та професійні консультації педпрацівників, досвідчені куратори, які супроводжують практикантів.

 

Екзамен з польської мови

 

Вручення сертифікатів по закінченню курсу з польської мови

 

Також не менш важливим аспектом успішного перебування студентів за кордоном, складності роботи в команді є психологічна підготовка. Тому значну увагу фахівці технікуму приділили згуртуванню нового колективу, поліпшенню адаптивності студентів, розвитку навичок роботи в команді, зниженню конфліктогенності під час спілкування.

 

Тож побажаємо професійного становлення та особистісного зростання нашим студентам; гідно і впевнено зарекомендувати себе під час практики, як це зробили їх попередники, і повернутись до рідного міста справжніми майстрами-професіоналами.

 

 

2014 - 2015 н.р.

 

Педагогічний та студентський колективи Криворізького державного комерційно-економічного технікуму довго йшли до омріяної мети: отримати цінний практичний досвід, зануритись у культурні традиції європейських країн, удосконалити навички спілкування іноземними мовами. Ще з 2012р. була розпочата робота в напрямку розвитку міжнародних відносин з європейськими країнами, та найбільш цікавою була для нас була економічно та соціально розвинута країна-сусід – республіка Польща.

 

З початку 2014-2015 навчального року активно досліджувався закордонний ринок праці. Після аналізу пропозицій закордонних роботодавців та проведення низки заходів у 2015 році було укладено договір зі спілкою з організації відпочинку "Сімар" відпочинкового комплексу "Вжос – Надморський рай", поблизу міста Колобжег, республіка Польща.

 

 

І так розпочалась ретельна підготовка до від'їзду наших перших міжнародних ластівок. Для цього адміністрацією технікуму були створені всі умови: студенти спеціальностей "Виробництво харчової продукції" та "Готельне обслуговування" активно відвідували курси з вивчення польської мови на базі КДКЕТ, було організовано кваліфіковану юридичну допомогу з питань оформлення проїзних документів та закордонних паспортів, також студенти отримали змістовну професійну підготовку від викладачів технікуму, а саме необхідні знання та навички для достойної роботи за кордоном.

 

Однією з важливих умов забезпечення можливості проходження практики у Польщі є знання польської мови. Тож студенти технікуму пройшли відповідний двомісячний курс та 17 квітня 2015 року успішно випускний екзамен, отримавши сертифікати слухачів курсів польської мови.

 

 

В травні 2015 р. наші першовідкривачі – 17 студентів, під керівництвом Макаренко Лариси Миколаївни, відбули для проходження технологічної практики до республіки Польща.

 

 

 

Працювали наші студенти в ресторані та готелі відпочинкового комплексу "Вжос – Надморський рай" ошрєдок Синоженті Устроние Морське поблизу міста Колобжег на узбережжі Балтійського моря, який розрахований для прийому на відпочинок 750 гостей. Територія комплексу мала досить розгалужену інфраструктуру: їдальня, таверна та гриль-бар.

 

 

Їдальня комплексу складається з трьох залів, де застосовуються сучасні методи комбінованого обслуговування (шведський стіл та обслуговування офіціантами). Виробничі цеха оснащені новим сучасним обладнанням, інвентарем та посудом високої якості та в достатній кількості.

 

 

Роботодавець в повному обсязі виконав договірні обов’язки: компенсував студентам проїзд до місця практики, організував безкоштовне триразове харчування на рівні відпочиваючих, забезпечив житлом, уніформою та медичним обслуговуванням.

 

Отримані студентами на початку практики необхідні професійні навички щодо приготування страв польської кухні, участь у майстре-класах європейської кухні, стали запорукою подальшої самостійної праці на підприємстві.

 

 

 

Студенти КДКЕТ мали можливість не лише щодня професійно зростати, отримувати цінний досвід стосовно обраної професії, але й проводити вільний час цікаво та з користю. Це і прогулянки на велосипедах до розташованих поблизу околиць, і надзвичайна організація свят для наших студентів, відвідування міжнародного футбольного матчу національних збірних команд України та Польщі.

 

 

По завершенню виробничої практики студенти отримали сертифікат міжнародного зразку, який стане родзинкою у здобутках кожного студента та приємною несподіванкою для роботодавця, що значно підвищить шанси успішного працевлаштування.

 

 

Так швидко збігав час, і ось відбулась довгоочікувана мить - 30 вересня 2015 року родичі, друзі, викладачі зустрічають перших міжнародних ластівок, з нетерпінням чекаючи цікавих розповідей та бурхливих емоцій!

 

 

 

7 жовтня 2015 року в рамках роботи міні-проекту "Світ європейських традицій" молодіжного волонтерського руху "Територія студентських ініціатив" відбувся молодіжний форум "Польща – Україна: ми різні, ми рівні, ми разом" з нагоди Європейського дня мов. Під час проведення заходу студенти, які нещодавно повернулись з Польщі, ділились з присутніми незабутніми емоціями, враженнями, що були отриманні під час проходження практики. Також розповіли про професійні здобутки, не залишивши поза увагою й проведення вільного часу.

 

У форумі також брали участь представники телерадіокомпанії "Рудана", які стали учасниками проекту POLAND 2015 "COOLture Bridge! Let’s decode European Soul", що відбувся у м. Роджєллє, республіка Польща. Присутні багато говорили про спорідненість польського та українського народу, про бажання перейняти не лише професійний досвід, але й певні суспільні звичаї європейського суспільства, торкнулись й того питання, яке найбільше турбує українців та про яке говорить сьогодні весь світ. Загалом захід пройшов в дружній, невимушеній атмосфері. Студенти технікуму та школярі міста, присутні на заході, яким цікаве питання власного професійного розвитку та становлення, з цікавістю заслуховували розповіді учасників форуму.

 


Міжнародний телеміст "Знайомство"

 

Проведення міжнародного телемосту "Знайомство" у рамках реалізації Договору про співпрацю між Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом (Україна) та Університетом Лоджа (Польща).

 

Початок 2014-2015 навчального року ознаменувався довгоочікуваною подією – підписанням міжнародного договору про співпрацю між Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом (Україна) та Університетом Лоджа (Польща).

 

Партнерство має на меті реалізацію концепції "Освіта без кордонів" та сприяння міжкультурному обміну, підвищення рівня володіння студентами іноземною мовою, реалізацію їхнього мовленнєвого потенціалу, відкриття нових освітніх можливостей для вихованців технікуму тощо. З поміж іншого, такий проект значно підвищує престижність України і безпосередньо рідного міста, а також відкриває Україну для інших дружніх народів.

 

У рамках договору заплановано проведення декількох заходів, серед яких міжнародний телеміст "Знайомство"; початкове заняття з української і польської мови для викладачів і студентів обох країн-представників; спільне заняття з англійської мови, підготоване студентами технікуму та університету.

 

27 листопада 2014 року було проведено перший етап, а саме Міжнародний телеміст "Знайомство". Студенти КДКЕТ презентували Україну, рідне місто Кривий Ріг та Криворізький державний комерційно-економічний технікум. Розповідь пройшла у супроводі відео-фрагментів та мультимедійної презентації.

 

 

Студенти з Польщі презентували Польщу, місто Лодж та Університет Лоджа, надали нам дивовижну можливість побувати на їхній батьківщині, познайомитися з системою навчання і життя в цілому.

 

 

Студенти та організатори висловили сподівання на подальші спільні міжнародні навчальні проекти та плідну співпрацю.

 

 

Завідувач НМК, відповідальний за розвиток напрямку міжнародного співробітництва КДКЕТ, А.Г. Ємельянова

зміст

 

Прес-конференція-презентація Європейського проекту

"Культура веде нас у світле майбутнє"

 

23.01.2014р. У читальній залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулася прес-конференція-презентація Європейського проекту "Культура веде нас у світле майбутнє".

 

Учасники проекту студентки технікуму Ірина Татарець і Наталія Дум’як розповідали про проект активам студентських груп, оскільки можливо саме їм наступного разу пощастить взяти участь у подібному заході. Проект було організовано спільно Центром Польським Культуральним та Польською громадською організацією "Радощі" за програмою Європейської Комісії, що має назву "Youth in action", що в перекладі означає "Молодь у русі". Цей Європейський проект проводився з 27 грудня по 4 січня та мав на меті обмін культурними цінностями і традиціями, а також підсилення в учасників проекту почуття належності до європейської громади, підвищення рівня солідарності та толерантності серед молодих європейців і залучення їх до формування власного європейського майбутнього.

 

Під час презентації проекту Президент Польського Культурального Тетяна Петрівна Богодістова та член Польської громадської організації "Радощі" Євгенія Рудковська розповіли про ідею організації проекту, його учасників, наголосили на організаційних моментах та на перспективах, що відкриваються перед учасниками проекту.

 

Ірина Татарець і Наталія Дум’як поділилися своїми враженнями від участі у проекті та надали детальний фото- і відео- звіт щодо заходів, які проводилися. Наталія ж презентувала свій вірш, присвячений безпосередньо проекту і міжкультурній дружбі.

 

Презентація завершилася жвавою дискусією. Організатори та учасники відповідали на запитання від аудиторії. Навкруги панувала атмосфера розуміння та єдності, що є особливо важливим явищем у контексті святкування Дня Соборності України.

 

зміст

 

Екзамен з польської мови

 

01 жовтня 2013 року в рамках проекту "Вікно у Європу" студенти КДКЕТ почали вивчати польську мову. 10 грудня 2013 року відбувся екзамен, на який було запрошено пана Генріка Клімовича, поляка за національністю, члена Криворізького міського об’єднання поляків і Травінську Валентину Миколаївну – голову Криворізького міського об’єднання поляків.

 

 

Студенти:

 

Анастасія Шаповалова

Олександра Барановська

Євген Гаращук

Любов Неудахіна

Анастасія Мандик

Вікторія Березняк

 

успішно склали екзамен та отримали сертифікати щодо отримання базового рівня знань з польської мови.

Запрошені привітали студентів із подоланням чергового освітнього рубежу та висловили надію на подальше захоплення та вивчення студентами польських традицій, історії та культури.

 

зміст

 

Польський Центр Культуральний "Соколи"

 

З 2012 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було запроваджено реалізацію нового проекту, а саме налагодження міжнародних зв’язків з метою надання можливості Студентам КДКЕТу пройти практику, продовжити навчання чи працевлаштуватися за кордоном чи у відомих міжнародних компаніях в Україні.

 

Першим кроком для реалізації проекту було підписання договору про Співпрацю з Польським Центром Культуральним "Соколи" 20 грудня 2012 року.

 

 

Співробітництво з Польським культурним Центром "Соколи" буде здійснюватися за декількома напрямками:

 

1) Організація проходження переддипломної практики у Польщі;>

2) Допомога у працевлаштуванні після здобуття рівня "Молодший спеціаліст";

3) Допомога у продовженні навчання для здобуття освітнього рівня "Бакалавр" у Польщі.

 

У грудні 2012 року було проведено анкетування серед студентів та виявлено охочих отримати можливість проходження стажування у Польщі. Однак однією з важливих умов (окрім досягнення повноліття та наявності закордонного паспорту) проходження переддипломної практики в Польщі є знання польської мови.

З 28-го січня, за підтримки польського центру, у технікумі почали діяти курси польської мови. Всього набрано 3 групи студентів і складено відповідний графік занять.

Окрім зазначених курсів, оголошено набір до груп польської мови для педагогічних працівників технікуму та їх дітей.

 

 

 

 

зміст

 

На допомогу студентам, які мають бажання продовжити навчання за кордоном

 

Існує дуже велика кількість підприємств, які допомагають в організації продовження навчання, стажування та працевлаштування за кордоном. Кожна з таких організацій має свої особливості та пропонує певний перелік послуг.

Для того, щоб отримати професійну консультацію щодо здійснення Ваших задумів, Ви можете перейти за наступними посиланнями та скласти загальне уявлення щодо роботи подібних підприємств:

 

1) http://www.obuchenie.com.ua;

2) http://studybridge.com.ua/our-service.html;

3) Бюро перекладів "Літера" http://litera.in.ua/articl-14.php.

 

Додатковий матеріал:

 

Перед початком складної процедури подання усіх документів, кожен намагається віднайти відповіді на одні й ті самі запитання. За матеріалами посилань, що наведені нижче, Ви зможете отримати максимально корисну інформацію щодо продовження навчання за кордоном:

1) Агенція "Чемодан" http://chemodan.com.ua/articles/2012/09/368.html

2) http://studybridge.com.ua/articles/poland/obrazovanie-v-polshe-interesno-kachestvenno-i-sovsem-nedorogo.html

зміст

Літні школи в Празі

 

Літня школа – це можливість для студентів водночас відпочити та провести літні канікули з користю. Літні школи проводяться практично в усіх університетах Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Австралії та інших країн. Декілька літніх шкіл існують також в Україні.

Для отримання більш детальної інформації, просимо перейти за посиланням: http://praguesummerschools.org/

зміст

 

Дистанційні курси

 

Кожен з наших студентів може взяти участь у дистанційному курсі Гонконгського Університету науки та технології, що має назву "Знання з Гастрономії": https://www.coursera.org/course/scigast

 

Перелік дистанційних курсів, що пропонуються різними університетами світу, ви можете знайти тут: https://www.coursera.org/courses

 

Усі курси є безкоштовними, а для участі необхідною є лише реєстрація на сайті, володіння англійською мовою та спраглість до знань.

зміст

 

Літня оплачувана практика

 

Набір студентів, які вивчають німецьку мову для організації проходження літньої оплачуваної практики у Німеччині у закладах готельно-ресторанного господарства.

Додаткову інформацію Ви зможете отримати перейшовши за посиланням:

 

http://multikulti.org.ua/deyatelnost-i-proekty/zav-2-hotel-restaurant/

http://multikulti.org.ua/deyatelnost-i-proekty/zav/

 

Для запису на факультативні курси німецької мови та за консультаціями стосовно заповнення анкет учасника, звертайтеся у каб. 305 А.

зміст

 

Варіанти проходження стажувань за кордоном для студентів

 

http://www.europeancareers.coca-cola.com/en/home/opportunities/current-vacancies/

 

https://jobs.starwoodcareers.com/cui/default.htm?

 

http://www.hotelcareer.com/jobs/radisson-blu-royal-hotel-brussels-26142/praktikant-front-office-rooms-division-476436

 

https://job.nh-hotels.com/candidato/ofertas/oferta/oferta.asp?Id_Oferta=26971

 

http://www.barcelonasae.com/Internships-in-Culinary-Arts.html

 

Якщо ви маєте високий рівень володіння англійською мовою, вже знайшли чи ще шукаєте варіанти для проходження стажування за кордоном та потребуєте додаткової допомоги – звертаєтеся у каб. 305А.

зміст